💯کانال هوش و سرگرمی بامزی (زیر نظر کلش مارت) را در تلگرام دنبال کنید و در مسابقه هر هفته شرکت کنین و جایزه بگیرید. روی متن و عکس کلیک کنید

مسابقه,مسابقه تلگرامی,کانال تلگرام,کانال تلگرام بامزی,بامزی,تفریحی,سرگرمی,هیجانی,جالب,کانال مسابقه بامزی,هک تلگرام,شارژ رایگان ایرانسل,ایرانسل,شارژ ایرانسل,چالش,حل معما,تلگرام بامزیمسابقه,مسابقه تلگرامی,کانال تلگرام,کانال تلگرام بامزی,بامزی,تفریحی,سرگرمی,هیجانی,جالب,کانال مسابقه بامزی,هک تلگرام,شارژ رایگان ایرانسل,ایرانسل,شارژ ایرانسل,چالش,حل معما

باربارین کینگ (Barbarian King) :

باربارین کینگ
تا حالا به این فکر کردین که نیروی قدرتمندی از تان هال ۷ به بعد دارید که میتونه قدرتمندترین باربارین ها رو در کنار خود احضار کنه و بجنگه؟

برای ادامه مطلب روی دکمه زیر کلیک کنید.

آمار کامل محاسباتی باربارین کینگ (Barbarian king) :
محاسبات کینگ

نقاط قوت باربارین کینگ :
* یک نیروی فوق العاده قوی که برای استفاده کردن ازش به هیچ منابعی نیاز ندارد .نه دارک و نه اکسیر مصرف میکند.
* تله های فنری در مقابل کینگ هیچ اثری ندارند.
* بسیار قوی در برابر ساختمان ها و نیروهای دشمن

نقاط ضعف باربارین کینگ :
* به راحتی توسط  ازدحام نیروهای حریف از پا میفته.
*سرعت حرکت خیلی پایینی دارد و نمیتواند به نیروهای هوایی حمله کند.

راهنمايي ها و تاکتيک کار با باربارین کینگ :
سعی کنید باربارین کینگ خود را در نقطه هایی از دهکده خود قرار ندهید که در هنگام حمله حریف به دهکدتون بتونه راحت با آرچر و باربارین از پا درش بیاره.
وقتی که دارین پادشاه را به لول بالا ارتقا میدین تا اتمام آپدیت نمیتوانید از آن برای جنگ هاتون و حتی دفاع از دهکدتون استفاده کنین. همچنین برای آپدیت نیاز به یک کارگر دارد.
از باربارین کینگ برای حمله به دهکده ها حتما استفاده کنین . چرا که ضربه های سنگین و موثری که به دیوار ها و دفاعی های دشمن میزند خیلی قوی تر از نیروهای دیگر است.
مراقب این قسمت باشید که باربارین کینگ شما هرچی بیشتر آسیب ببیند زمان بیشتری برای به هوش آمدن دوباره سپری میکند . و شاید شما نتوانید دوباره برای اتک بعدی از آن استفاده کنین و باید صبر کنید.
البته در مواقع حساس شما می توانید از جم یا همون الماس برای به هوش آوردن سریع پادشاه خود استفاده کنین که ما این روش را تا زمانی که کارگر پنجم خود را نخریدید توصیه نمیکنیم.