والکری (Valkyrie) :

والکری در کلش

والکری

این زن های ماهر و شجاع با تبری که در دست خود دارند می جنگند . مراقب باشید وقتی یکی از اینها رو می بینید.
آمار کامل محاسباتی والکری (Valkyrie):

والکری

نقاط قوت :
* از سلامت خوبی برخوردار هستند و همچنین نیروهای عالی هستند برای از بین بردن نیروهای کلن کستل حریف و ساختمان ها.
* و همچنین دشمن سر سخت و درجه ۱ آرچر ها و باربارین ها هم هست و می تونه به دسته ای از این نیرو ها حمله کنه و نابودشون کنه.

نقطه ضعف :
* گران بودن آنها .

راهنمايي ها و تاکتيک کار با والکری ها:
* وقتهایی که میخواین از بازی کلش اف کلنز بیاین بیرون قبلش از هم کلنی های خودتون نیرو درخواست کنین.بهتره در کنار آرچر و باربارین که درخواست میکنین حتما یک والکری هم بگیرید . چون والکری یه استتار خاص داره که نیروهای دشمن زیاد توجهی به والکری شما نمیکنن و حواسشون به باربارین و آرچر هایی که گرفتین پرت میشه .
* حمله بهمراه والکری و باربارین ها میتونه یک تیم استراتژی خوب و سریع باشه.فقط قبل از هرچیزی باید حواستون به دفاعی هایی نظیر مورتار باشه چون که با گلوله ای که به سمت نیروهاتون پرتاب میکنه تخریب گروهی به بار میاره . پس قبلش حتما سعی کنین مورتارها رو نابود کنین تا نیروهایی از این قبیل زمان طولانی رو زنده بمونن.
* والکری ها بهمراه فرشته شفا بخش (هیلر) میتونن یک تیم خوب دیگه هم باشن . هیلری که همراه والکری به حمله میره مانع تلفات والکری ها میشه . هرچی جلوی تلفات نیروهاتون رو بگیرید و با تاکتیک خوب برید جلو شانس پیروزیتون چند برابر میشه .
والکری ها نیروهای خیلی موثری هستند در برابر نیروهای زمینی کلن کستل حریف . توپ های مورتار ها و اشعه ویزارد تاور ها واقعا نیروهای دشمن رو خیلی سریع پاکسازی میکنه .