معرفی کامل نیروی ماینر ( Miner ) :

 

ماینر ( Miner )

 ماینر ( Miner ) ها با کندن گودال از زیر زمین رفت و آمد میکنند . و به هدف خود میرسند. هدف های ماینرها میتونه دفاعی ها و بقیه ساختمان ها باشد . معدنچی ها در بازی کلش آف کلنز به راحتی میتونن از دیوارها عبور کنند . دیگه واسه معدنچی ها لولهای دیوار هیچ فرقی نمیکنه که چند باشه. خلاصه بگم که miner ها میرن زیر زمین و کنار هدفی که میخوان نابود کنند میان بالا و بعد از تخریبش باز میرن توی زمین.

trap ها و تله ها روی ماینر ها کار نمی کنند.

آمار کامل محاسباتی :

ماینر ( Miner )

خلاصه چاله کن در کلش :

ماینر ( Miner ) یک مرد با لباس آبی و کوله پشتی قهوه ای است . معندچی یک کلاه خیلی محکم مایل به خاکستری دارد . یک بیل هم به دستش داره .

معدنچی در حال حاضر دوازدهمین نیرو و جزو آخرین نیروی داخل باراکس یا همون سرباز خونه (barracks) است .

معدنچی ها و miner ها در بازی کلش هیچگونه هدف اصلی ندارند . به اولین ساختمان که برسند اون رو نابود می کنند  و بعد می روند سراغ تخریب ساختمان بعدی.

از ماینر میشه توی قلعه خود برای حفاظت از دهکده و اکانت خود استفاده کرد .

استراتژی تهاجمی ماینر :

ماینر ( Miner ) شبیه به هوگ سوار هست و میتونه از دیوارها به سادگی عبور کنه و به ساختمان ها حمله کنه . با این حال ماینر ها بهتر هستند چون خطر زیادی تهدیدشون نمیکنه چون زیر زمین هستند .

به عنوان مثال، شما در حال انجام یک حمله توسط ( Golems، جادوگران و P.E.K.K.A) هستید ، اما برج جهنمی و سربازان قلعه حریف در حال حمله به Golems شما هستند و شما می توانید به سرعت یک معدنچی را برای نابود کردن ساختمان ها بفرستید چون دفاعی ها حواسشون به گولم پرت شده و این بهترین فرصت برای نابود کردن دفاعی های حریف است .
معدنچی رو نمی توانید در هر نقطه بر روی نقشه که شما میخوای برای حمله بفرستی . تقریبا مثل کلش رویال هست . باید آن را در خارج از منطقه قرمز مثل هر نیرو و سرباز دیگه که میفرستین ماینر رو هم بفرستین . یعنی در کل نمیشه وسط مپ حریف پیادش کنید . ماینر خودش باید بره داخل زمین و به دفاعی ها برسه .

 

استراتژی دفاعی Miner :

این ماینر عالیه . از آنجایی که گودال میکنده و  میره زیر زمین در حالی که بقیه نیرو ها و سربازان شما دارن روی زمین میجنگن . ماینر تا وقتی که به ساختمان و دفاعی نرسه بیرون نمیاد . خیلی عالیه که برای کشتن یک ماینر باید خیلی ماهر و یک کلش باز حرفه ای باشی . برای از بین بردن ماینر فقط زمانی که روی سطح زمین است وقت دارید . پس باهوش باشید . معدنچیها خیلی باهوش هستند .

تفاوت آپدیت در ماینر :

در level 1 و ۲ level ، بیل معدنچی از فلز و نقره ای رنگ ساخته شده است.
در level 3 و ۴ level ، تغییر رنگ بیل معدنچی و از نقره به طلا ارتقا میکند .