معرفی کامل ساختمان دفاعی اینفرنو تاور ( Inferno Tower ) :

اینفرنو تاور

 

برج جهنمی با دارک اکسیر شارژ میشه، اینفرنو تاور دارای دو حالته دفاعی تک هدفه و چند هدفه.  قدرت کشندگی بالای اون میتونه روی حالت single target  یا به عبارتی تک هدفی نیروهای تانک مثل گولم (Golem) و لاواهند (Lavahound) رو به سرعت نابود کنه. آسیب رسانی برج جهنمی غیر باورکردنی است.

وقتی برج جهنمی اینفرنو تاور رو روی حالت مولتی تارگت یا همون چند هدفه قرار میدین همزمان میتونه به گروهی از نیروهای دشمن آسیب برسونه. مثلا ویزارد، آرچر، والکری، جاینت و … . ولی این حالت چند هدفه از قدرست بالایی برخوردار نیست. ولی یک مزیتی داره که وقتی روی حالت مولتی تارگت تنظیمش کنید و بهتون حمله کنن اسپل ضادهنده یا همون اسپل خون زیاد تاثیر نداره روی نیروهای حریف و اینفرنو تاور سریع دخل نیروهاشو میاره.

 

آمار کامل محاسباتی :

محاسبات برج جهنمی

 

خلاصه ای از اینفرنو تاور (برج جهنمی):

برج جهنمی اینفرنو تاور با شعله ی سوزانی که در بالای چشم برج داره میتونه به ضخیم ترین زره ها نفوذ کنه، حتی اگر پکا و گولم بیان جلوش نابود میشن و توسط inferno tower سوزونده میشن.

شما برای داشتن این تاور جهنمی که جزعی از اصلی ترین دفاعی ها به حساب میاد باید تان هال خودتون رو به تانهال ۱۰ ارتقا بدین.

شعله آتش برج جهنمی در حالت تک هدفه میتونه خیلی آسیب شدید به قویترین نیروها برسونه. در حالت سینگل تارکت حرارت شعله خیلی بیشتر است از مولتی تارگت.

بذارید براتون بگم که حالت سینگل تارگت برج جهنمی اینفرنو تاور چه قدرتی داره. به راحتی میتونه جلوی هیرو ها مثل کینگ و کویین و گرند واردن رو بگیره. به راحتی میتونه جلوی دراگون، هیلر، پکا، لاواهند، و از همه مهمتر گولم رو بگیره.

وقتی برج دوزخ رو به حالت تک هدف تنظیم میکنید یک نقظه ضعف داره. اونم اینه که ممکنه با گروه زیادی از نیروهای ضعیف مثل آرچر از پا دربیاد. چون اینفرنو تاور باید یکی یکی آرچرها رو بکشه تا گروه آرچرها تموم بشن.

پس همینطور که برج جهنمی در حالت سینگل مد میتونه آسیب شدیدی برسونه همچنین میتونه آسیب پذیر شدید هم باشه و خودش توسط نیروهای حریف زود از پا دربیاد.

در حالت مولتی تارگت یا همون چند هدفه inferno tower میتونه به ۵ نیرو همزمان شعله آتش بزنه و اونها رو بسوزونه.

نیروهای دشمن که در مقابل شعله آتش اینفرنو تاور قرار می گیرند هرگز نمیتونن با کمک اسپل هیل و اسپل شفادهنده و اسپل خون و اسپل جون نجات پیدا کنند و در آتش برج جهنمی به سادگی می سوزند. ولی ناگفته نماند که هیروها مثل کینگ و کویین و گرند واردن میتونن کمی بیشتر دوام بیارند نسبت به سایر نیروها. چون کینگ و کویین و گرندواردن دارای مهارت و ability هستند که با فعال کردن خشم و ریج کردن اونها میشه تا چند درصد از خون اونها رو بازگرداند.

درست مثل تیرکمان خودکار (X-BOW) که بعد از هربار دفاع از مپ و دهکده شما باید reload  و شارژ شودو ایکس باو با اکسیر معمولی شارژ میشه ولی هزینه اینفرنو تاور یکم بیشتره چون بعد از هربار دفاع باید توسط دارک اکسیر یا همون نفت سیاه شارژ بشه تا برای دفاع از اکانت و دهکده شما در مرحله بعدی روشن باشه.

برج جهنمی در بازی کلش آف کلنز از سمت شرکت سوپرسل هیچ هدف مشخصی براش تعریف نشده. یعنی اولین نیروی دشمنی که به این برج دوزخ نزدیک بشه توسط چشم دوزخ شناسایی میشه و شعله به سمت اون میره و اون رو کباب میکنه.

 

استراتژی دفاعی برج جهنمی:

نقطه ضعف اینفرنو تاور توی حالت سینگل تارگت در برابر انبوهی از نیروهای ضعیف است.

سعی کنید از inferno tower طوری دفاع کنید توی مپ که اطرافش رو با مورتار یا ویزارد تاور یا بمب تاور حمایتش کنند.

این ساختار دفاعی سینگل تارگت یا همون تک هدفه طراحی شده که فقط قویترین نیروها رو به راحتی از بین ببره. قویترین نیروها مثل Golem, Dragon, P.E.K.K.A, Lava Hound. به این ترتیب که شما با قرار دادن یک برج جادوگر یا ویزارد تاور میتونین اطراف برج جهنمی رو پوشش بدین در برابر انبوهی از نیروهای ضعیف.

ویزار تاور و برج جهنمی خیلی میتونن به بقای همدیگه کمک کنند.

 

تفاوت در ارتقا level

برج دوزخ تغییرات چشمگیری در هر سطح خود دارد.
هنگامی که در ابتدا ساخته می شود Level1، برج دوزخ متشکل از یک قد بلند است، برج باریک و تعدادی سنگ مثل ماهی داخل استخر درخشان و گدازه است. در بالای برج دوزخ چشم جهنمی در وسط دایره است، و یک مخزن تیره اکسیر مستطیل شکل است در یک طرف نصب شده است. یک استخر از جریان های گدازه در پایین.
             در سطح ۲، شعله های آتش قرمز بزرگ از لنز با تمرکز بر بالای برج ساطع شده، و بخش های برجسته از سنگ از سطح اول با یک پوشش قرمز طلاکاری شده است. سنگ نگه داشتن لنز طلا می شود و لنز خود را تبدیل به قرمز و آتش غرق در حلقه.
در سطح ۳، پشتیبانی از ساختاری آن ضخیم تر و به دست آوردن خوشه رنگ طلایی، و همچنین به عنوان بخش زیر لنز با تمرکز. همچنین، ساختار که شامل آتش یک قاب وجهی توخالی شود.
در سطح ۴، آن را می شود ۲ زنجیر اتصال دو صفحه افزایش یافته است. همچنین، صفحه پایین تر می شود خوشه بزرگتر.

مپ کلش اف کلنز