معرفی کامل نیروی بیبی دراگون (Baby Dragon):

بیبی دراگون (Baby Dragon)

این بیبی دراگون (Baby Dragon) های خجالتی که تازه سر از تخم در آورده یکی دیگه از نیروهای هوایی در بازی کلش آف کلنز هست .

آمار کامل محاسباتی :

مشخصات بچه دراگون در کلش

 

درسته که بیبی دراگون (Baby Dragon) خیلی خجالتیه اما شما میتونین اون رو توی مپ حریف به تنهایی رها کنین تا با نفس آتشی خودش همه جا رو ویران کنه . ولی مراقب ایردفنس ها و ضد هوایی ها باشید که دشمن سرسخت بچه دراگون ها هستند .

baby dragon وقتی داره آسیب می بینه توسط دفاعی ها، ضد هوایی ها، آرچر تاور ها و ویزارد تاورها، خشمگین میشه و سرعت پرتاب آتش از دهانش بیشتر میشه . پس این یک مزیت برای babydragon است در بازی کلش او کلن.

 

خلاصه توضیحات بیبی دراگون (Baby Dragon)  :

جوجه دراگون یا همون بچه دراگون جزو یازدهمین نیروی اکسیر باراکس هست که قفلش باز میشه و شما می تونین برای حمله عمولی و وار ازش استفاده کنید.

بچه دراگون یکی از نیروهای هوایی است که می تونه به هر دو نیروی زمینی و هوایی دشمن حمله کنه . یک جورایی مثل دراگون بزرگ.

بر خلاف بالن، Baby Dragon هم میتونه خشمگین بشه و سرعت اتکش بالا بره و هم میتونه چند دشمن نزدیک به هم رو بکشه. باز هم یک جورایی مثل dragon بزرگ و ویزارد و جادوگر در کلش او کلنز. ولی بچه اژدها وقتی داره اتک میزنه باید دشمن ها نزدیک به هم باشن تا بچه دراگون بتونه با نفس های آتشی خودش اونا رو نابود کنه و شما در برابر حریفتون پیروز بشید.

این توضیحاتی که دادیم مربوط به نیروهایی بود که از کلن کستل حریف میاد بیرون و بچه دراگون شما باید باهاشون بجنگه.

جوجه اژدهای بازیه کلش اف کلنز هیچ علاقه ای به حمله نداره. ولی وقتی حمله کنه دیگه واسش مهم نیست که میخواد نیروی دشمن سر راهش باشه یا دفاعی یا هیرو مثل کینگ و کویین یا هرچی.به اولین ساختمان یا دفاعی که برسه اون رو تخریب میکنه.

شما برای محافظت از مپ و دهکده خودتون می تونین از هم کلنی های خودتون بچه دراگون بگیرید تا وقتی شما توی بازی کلش آف کلنز نیستین بچه اژدها از اکانت کلش شما محافظت کنه.

تله ها و trap ها در کنار بچه دراگونی که داخل کلن کستلتون هست میجنگند تا مپ شما محافظت بشه از دشمن. ناگفته نماند که وقتی نیروهای حریف به مپ و دهکده شما حمله میکنند و مثلا میان سراغ یک دفاعی یا cannon بعد وقتی بچه دراگون از کستل شما میاد بیرون باعث میشه نیروهای دشمن حواسشون به بچه اژدها پرت بشه و دفاعی های شما زود نابود نشه.

نیروهای دشمن وقتی نیروهای داخل کلن کستل شما رو نابود کردند بعد میرن سراغ اولین ساختمان یا دفاعی نزدیک که نابود کنند.

 

استراتژی تهاجمی baby dragon :

بچه دراگون میتونه از پدرش دراگون بزرگ بهتر کاربرد داشته باشه. درسته که درصد خون بچه دراگون نصف دراگون بزرگ است ولی در عوض قدرت تخریبش بالا رفته. بچه دراگون فضایی که در کمپ سربازان (Army Camp) اشقال میکنه ۱۰ تا است ولی دراگون بزرگ ۲۰ تا فضا میگیره.

پس تعداد نیروهایی که میتونین ببرید بیشتر است. تاکید میکنم که اتک بچه دراگون مثل اتک ویزارد تاور ها و بمب های هوایی (Air bomb) است. ولی خون دراگون بزرگ بیشتر است.

وقتی بچه دراگون های شما نزدیک به هم هستن و خونش کم شده و damage شدن شما با استفاده از اسپل شفادهنده (healing spell) میتونین بهشون خون بدین تا بیشتر بجنگند.

بچه اژدها در نوع خودشون بهترین هستند. چون موقع اتک اینریج و خشمگین میشن و قدرت اتکشون بالا میره. baby dragon ها بهترین نیرو برای کلن کستل و قلعه شما در بازی کلش هستند. پس توضیه میکنیم ریکوییست بدین و از هم کلنی های خودتون بچه دراگون بگیرید.

یک ترکیب خوب برای حمله به دهکده حریف میتونه شامل تعداد زیادی بچه اژدها باشه. ۴ تا اسپل خشم ببرید. و ۲ اسپل سرعت (haste spell).

بعد بچه دراگون رو نزدیک به کلن کستل حریف رها کنید تا نیروهای داخل قلعه حریف بیان بیرون. و بعد از کشتن همه نیروهای کستل حریف می تونین بچه دراگون های دیگه رو رها کنین. و همچنین کینگ و کویین و گرند واردن.

 

تفاوت در ارتقا و آپدیت بیبی دراگون (Baby Dragon) :

هنگامی که جوجه دراگون رو با آپدیت کردنه باراکس بدست میارین توی لول اول و سطح ۱ به رنگ سبز و بالهای نارنجی رنگ است و دست و پای بچه دراگون به رنگ نارنجی تیره است.

هنگامی که به سطح ۳ (Level 3) بروز رسانی می شود، بال بچه اژدها زرد است.
هنگامی که به سطح ۴ (Level 4) آپدیت می شود، بال بچه اژدها تبدیل به صورتی می شود.
هنگامی که به سطح ۵ (Level 5)ارتقا میابد، اژدها کودک به دست خود دستبند طلایی در هر مچ دارد.

 

همه چیز درباره کلش اف کلنز