معرفی کامل نیروی بولر (Bowler) :

 

بولر (Bowler) یکی دیگه از دوستای اتکر و خط حمله در بازی کلش آف کلنز هست . این باولر شخصیتی است با پوست آبی رنگ و زندگی خیلی ساده ای نسبت به بقیه اتکر ها داره . تنها زندگیش همون سنگی هست که توی دستشه و مثل آرچر کمان نداره . مثل باربارین شمشیر نداره . مثل هوگ و والکری تبر نداره . مثل دیوارشکن بمب نداره . خلاصه bowler  خیلی ساده زندگی میکنه و جون سخته .

آمار کامل محاسباتی :

بولر (Bowler)

 

باولر با دارک اکسیر (Dark elixir) ساخته میشه از سربازخونه دارک باراکس . و بعد از نوشیدن دارک و جون گرفتن میتونه سنگی که توی دستشه رو مثل بولینگ به سمت هدف و ساختمان های دفاعی در بازی کلش پرت کنه . باولر وقتی که اولین سنگ رو پرتاب کرد سنگ بعدی رو برمیداره و مثل بولینگ دوباره به هدفش پرتاب میکنه .

 

خلاصه :

باولر با سنگ بزرگی که در دست داره جزو نیروهای مرگبار به حساب میاد . در دهکده حریف هیچ ساختمان دفاعی نمیتونه در برابر بولینگ های باولر در امان باشه . وقتی که بولینگ باز ( باولر ) سنگ خود رو به سمت ساختمان ها در بازی کلش آو کلن پرتاب میکنه در واقع تمام ساختمان هایی که توی مسیر سنگ بولینگ قرار دارند آسیب می بینند . این یعنی اتک اسپیلش . یا همون مولتی اتک .

باولرها هیچ هدف بخصوصی نداند مثل لاواهوند که اول میره سراغ ضد هوایی ها . مثل گولم و جاینت که اول میرن سراغ دفاعی ها . باولر اینجوری نیست . اول میره سراغ اولین ساختمانی که جلوش هست .

بولینگ بازها به اولین ساختمان یا دفاعی که جلوشون باشه به سادگی حمله میکنند .

زاستی بعنوان بادیگارد یا محافظ از مپ خودتون میتونین  از باولر در کستل یا همون قلعه ی خودتون استفاده کنین . شما باید توی قسمت ریکوییت یا درخواست نیرو از هم کلنی های خودتون باولر بگیرین .

کینگ و کویین و تله های اسکلتی در کنار باور های شما میجنگند و از مپ شما دفاع میکنند . این برای زمانی است که بپ و دهکده شما توسط یک دشمن در حال تخریب است .

وقتی نیروهای دشمن حواسشون به نیروهای کلن کستل شما پرت بشه خیلی خوبه . اینجوری دفاعی های شما مثل کنون ، ویزارد تاور ، آرچر تاور ، ایکس باو ، مورتار به راحتی میتونن نیروهای حریف رو از پا در بیارن .

استراتژی تهاجمی باولر :

در بازی کلش اف کلنز باولر ها زیاد استقامت و جون ندارند . پس باید مطمئن باشین که حتما باولرها رو پشت گولم یا جاینت ول کنین . گولم و جاینت نقش تانک رو ایفا می کنند .

bowler ها یک نیروی خیلی عظیم هستند که می توانند در یک لحظه چند ساختمان و دفاعی رو مورد حمله قرار دهند . بهتره که از باولر بجای ویزارد استفاده کنین چون کاربرد باولر از ویزارد بیشتره . ولی خب باید تانهال رو به تاون هال ۱۰ ارتقا بدین تا bowler برای شما باز بشه در قسمت باراکس (barracks) .

استراتژی دفاعی بولر (Bowler) :

بولینگ بازها شبیه به ویزارد میتونن با اتک چند چیز رو آسیب بزنند در یک زمان . مثل مورتار (Mortar) . اما باولر برخلاف ویزارد میتونه اتک طولانیتری بزنه . یعنی ویزارد محدوده اتکش خیلی کمتر از بولر هست در بازی کلش آو کلن .

 

تفاوت آپدیت در بولر (Bowler) :

در سطح و لول ۱ – باولر یک موجود انسان نما و عضلانی آبی رنگ که یک لونگ با طناب به دور کمر خود بسته و یک تکه سنگ بزرگ مثل توپ بولینگ در دست خود گرفته و آن توپ بولینگ رو همراه خود حمل می کند .

bowler  گوشهای قرمز رنگ و چشمهای گود رفته دارد . دست و پای باولر شبیه یک غول است . باولر دارای نوار زرد رنگ دور هر بازو خود دارد .

در سطح و لول ۲ – بولر در این level پوست آبی تیره دارد . مثل لول ۳ (level 3) مینیون ( minion ) و توپی که مثل بولینگ توی دست باولر هست صورتی رنگ است در لول ۳ . یک تکه کریستال چسبیده به سنگی که توی دست باولر هست و رنگش شبیه رنگ گولم لول ۵ (level 5) است.