دراگون (Dragon) :


اين موجودات پرنده ، هيولاهايي هستند که مي توانند با استفاده از نفس آتشين خود همه چی رو نابود کنند.

آمار کامل محاسباتی اژدها :

 

نقات قوت  :
* اين اژدها در برابر سربازهاي زميني و هوايي حريف بسيار قوي بوده . از اين اژدها بعنوان يه نيروي ايده آل در حمله هاتون استفاده کنين.دليل قوي بودنشون اينه که بعنوان مثال وقتي چند تا آرچر يا… دارن دراگون هاتون رو

مورد حمله قرار ميدن دراگون با نفس آتشين خودش همشون رو با يه نفس نابود ميکنه.
* دراگون ها بهترين نيرو ها هستند براي نابودي دفاعي هاي حريف بخصوص تاورهاي دفاعي و مورتار ها و راه رو براي ساير نيروهاتون به آسون ميکنند.
* براي دفاع از دهکده خودتون حتما از هم کلني هاتون دراگون بگيريد. ولي به شرط اينکه ظرفيت کلن کستل خود حد اقل ۲۰ تايي باشه.

نقات ضعف  :
* دراگون ها بسيار گران بوده و براي حمله هاي سريع ايده آل نيستند.منظور از حمله هاي سريع ، حمله براي بدست آوردن منابع است.
* اژدها يه زمان طولاني رو از سربازخونتون براي ساخته شدن ميگيره.
* بدترین دشمن دراگون ها فقط و فقط ایر دفنس یا همون ضد هوایی هاست.

راهنمايي ها و تاکتيک کار با اژدها:
جاینت ها و دراگون ها یک ترکیب خیلی خوب هستند برای از بین بردن دفاعی های حریفتون . جاینت ها می توانند حواس برج های دفاعی رو به خودشون پرت کنن و به دراگون این مهلت رو بدهند که خیلی با قدرت جبران کنند.

نکته خوب این است که اژدها خیلی خوب می تواند در برابر ویزارد تاور ها و آرچر تاور ها مقاومت کند و خیلی به ندرت پیش میاد که یکی از این تاورهای دفاعی بتونه از پس دراگون ها بر بیاد.
دراگون ها و بالن ها یکی دیگه از ترکیب های خوب هستند که با هم مچ میشوند .ولی باید حتما از ریج اسپل برای سرعت بخشیدن به این دو نیرو استفاده کنین تا با قدرت و سرعت بالا دهکده حریفتون رو ویران کنند.
درون کلن کستل حتما برای حفاظت از دهکده خود دراگون کمک بگیرید از هم کلنی هاتون. چون دراگون قابلیت کشتار دسته جمعی یا همون اسپیلش رو داره.