آشنایی کامل با تان هال (Town hall) :

تان هال (Town hall)

 

در بازی کلش آف کلنز تان هال (Town hall) ساختمان اصلی شما است .اگر شما در یک حمله بتوانید تان هال حریف را نابود کنید شما بصورت اتوماتیک برنده میشوید و جام دریافت میکنید . همچنین اگر کسی به شما حمله کند و ساختمان فرماندهی شما را نابود کند یعنی به شما پیروز شده است.پس با توجه به اینکه این ساختمان نسبتا حساس است شما باید از آن محافظت کنید ، مخصوصا هنگامی که میخواهید جام (trophy)خود را افزایش دهید. اگر میخواهید سپر دفاعی شما برای ۱۲ ساعت فعال شود تا کسی به منابع شما دسترسی پیدا نکند تان هال خود را بیرون و در گوشه ای قرار دهید تا یک بازیکن پیدا بشه و با نابود کردن آن ، سپر را برای شما فعال کنه. از بازی کلش آف کلنز لذت ببرید و سوالات خود را در بخش نظر دهی مطرح کنید.

*** سلام به کلش بازهای عزیز ***

شرکت سوپرسل که سازنده بازی کلش آف کلنز هست در دسامبر ۲۰۱۶ یک تانهال به بازی اضافه کرد و اون تان هال ۱۱ است . بهمراه تاون هال ۱۱ تعدادی ساختمان هم اضافه کرده است . که ساختمان ها شامل توپخانه عقاب (Eagle artillery) و یک عدد ایکس باو اضافی (X-bow) و یک عدد هیرو جدید به نام گرند واردن (grand warden) به بازی کلش اضافه نموده است .

ما در سایت توضیحات لازم رو برای هر ساختمان و نیروهای دفاعی جدید تاون هال ۱۱ ارائه میدهیم .

به کلش بازهای عزیز پیشنهاد می کنیم که از داخل سایت کلش مارت نقشه های جدید تاون هال ۱۱ رو دریافت کنند و مپ های وار و مپ های فارم خود رو بر اساس نیاز بچینند .

در ضمن در تان هال ۱۱ شما ۴ عدد ایکس باو می بینید و همچنین تعداد ۵ ویزارد تاور . امیدواریم از خواندن این مطلب استفاده کافی را برده باشید